Sportuitslagen 23/24 maart

 ► Voetbal 23 maart:  
 3ABe Fair - CVC Reeuwijk 5 - 3 
 4B | Rohda '76 - Bodegraven 2 - 2 
 4BWDS - Woerden 0 - 0 
 4BDe Rijnstreek - Siveo '60 0 - 4 
   
 ► Voetbal 24 maart:  
 2C | ONA - ESTO 0 - 2 
 2C | Foreholte - RVC '33 0 - 2 

•  23/03 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  23/03 | Rohda '76 - Bodegraven  (met Wijno Verweij)
•  23/03 | WDS - Woerden  (met Koos de Groot)
•  24/03 | ONA - ESTO  (met Gerrit Schinkel)
     
TV Bodegraven maakt een tv-registratie van de wedstrijd Rohda '76-Bodegraven, die later in samenvatting in Sport Report op internet en op het tv-kanaal van de omroep kan worden bekeken.
   
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Van Nispen 20 48     1   Gouda 19 50  
2   Be Fair 20 38       2   VEP 19 35    
3   Sporting Leiden 20 34       3   Woerden 19 34    
4   VVSB 20 33     4   WDS • 18 33    
5   Nieuwkoop 20 31     5   Kamerik 19 33    
6   Lugdunum 20 31       6   Linschoten 20 32  
7   DSVP 20 29       7   Siveo '60 20 32    
8   Alphia 20 29       8   Moerkapelle 20 23    
9   Blauw Zwart 20 24       9   Sportief 20 23    
10   CVC Reeuwijk • 20 23       10   Moordrecht 19 20    
11   Zwammerdam 20 22       11   Rohda '76 • 17 19    
12   DWO 19 16     12   Bodegraven • 20 17    
13   NSV '46 20 12     13   De Rijnstreek • 17 9    
14   BSC '68 19 9     14   SPV '81 17 4    
                             
      2e KLASSE C (zon.)                         
1   TAC '90 20 44                  
2   ROAC 19 33                    
3   KDO 20 33                    
4   HVV 20 33                    
5   Foreholte 20 31                    
6   Teylingen 20 31                    
7   DOSR 20 29                    
8   Altior 20 25                    
9   RVC '33 • 19 24                    
10   Laakkwartier 20 24                    
11   ONA 19 23              Legenda:        
12   ESTO • 20 23              = periodekamp.        
13   Stompwijk '92 19 21           = nacomp. p/d        
14   GDA 20 7           = degradatie        

 

  

 ► Zaalkorfbal 23 maart:  
 2G | EKVA - CKV Reeuwijk 21 - 21 
 3F | Vriendenschaar - Fortissimo 17 - 16 
         
 ► Waterpolo 23 maart:  
 1B | De Vennen - BZ&PC (D)         8 - 15 
 2A | ZPC De Zeeuwse Kust - BZ&PC (H)  7 - 8   
       

 ► Volleybal 23 maart:  
 3e D. B | GSC Haaglanden - VSTS (D) 3 - 2
 Pr.kl. D | VOC Maarssen - VSTS (H) 3 - 2
 Pr.kl. D | DVC - DOS (D) 2 - 3