Sportuitslagen 6/7 april

 ► Voetbal 6 april:  
 3A | CVC Reeuwijk - VVSB 5 - 1  
 4B | Moordrecht - Rohda '76 2 - 2  
 4B | Bodegraven - De Rijnstreek 6 - 0  
 4BSportief - WDS 4 - 3  
   
 ► Voetbal 7 april  
 2C | ESTO - Foreholte 1 - 1  
 2C | RVC '33 - GDA 3 - 1  

•  06/04 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  06/04 | CVC Reeuwijk - VVSB  (met André van Egdom)
•  06/04 | Sportief - WDS  (met Koos de Groot)
•  06/04 | Moordrecht - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  07/04 | ESTO - Foreholte  (met Gerrit Schinkel)
•  07/04 | RVC '33 - GDA  (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Van Nispen 21 51     1   Gouda 21 53  
2   Be Fair 21 41       2   Kamerik 21 39    
3   Sporting Leiden 21 37       3   Woerden 21 38    
4   Nieuwkoop 21 34       4   WDS • 21 37    
5   Lugdunum 21 34     5   VEP 21 36    
6   VVSB 21 33     6   Siveo '60 21 35    
7   Alphia 21 29       7   Linschoten 21 32  
8   DSVP 21 29       8   Sportief 21 26    
9   Blauw Zwart 21 27       9   Moerkapelle 21 26    
10   CVC Reeuwijk • 21 26       10   Rohda '76 • 20 24    
11   Zwammerdam 21 22       11   Moordrecht 20 21    
12   DWO 21 17     12   Bodegraven • 21 20    
13   NSV '46 21 12     13   De Rijnstreek • 20 9    
14   BSC '68 21 10     14   SPV '81 20 4    
                             
      2e KLASSE C (zon.)                         
1   TAC '90 21 45                  
2   ROAC 21 37                    
3   HVV 21 36                    
4   KDO 21 34                    
5   Teylingen 21 32                  
6   DOSR 21 32                    
7   Foreholte 21 32                    
8   RVC '33 • 21 30                    
9   Altior 21 28                    
10   ESTO • 21 24                    
11   Laakkwartier 21 24              Legenda:        
12   ONA 21 23              = periodekamp.        
13   Stompwijk '92 21 21           = nacomp. p/d        
14   GDA 21 7           = degradatie        

 

  

 ► Vollybal 6 april:  
 3e D. B | VSTS - Studentfiets Switch (D) 3 - 2  
 Pr.kl. D | VSTS - Dosko  (H) 0 - 4  
 Pr.kl. D | Shot - DVC (D)      0 - 4  
 ► Waterpolo 6 april:  
 1B | HZPZ/Avéna - BZ&PC (D)         5 - 11  
 2A | DZT'62 - BZ&PC (H)             11 - 9