Sportuitslagen 20/22 april

 ► Voetbal 20 april:  
 3A | CVC Reeuwijk - Van Nispen 1 - 4  
 4B | Sportief - Rohda '76 1 - 2  
 4B | WDS - Kamerik 2 - 2  
 4BMoerkapelle - De Rijnstreek 7 - 0  
 4B | Bodegraven - VEP 4 - 4  
 ► Voetbal 22 april (2e paasdag):  
 4B | ESTO - Teylingen 1 - 1  
 4B | RVC '33 - Stompwijk '92 6 - 1  

•  20/04 | Sportoverzicht in de Blik (± 10.30 u - radio Bodegraven)
•  20/04 | CVC Reeuwijk - Van Nispen  (met André van Egdom)
•  20/04 | WDS - Kamerik  (met Koos de Groot)
•  20/04 | Sportief - Rohda '76  (met Wijno Verweij)
•  22/04 | RVC '33 - Stompwijk '92  (met André van Egdom)
 

        3e KLASSE A (zat.)                   4e KLASSE B (zat.)        
1   Van Nispen 23 57     1   Gouda 23 59  
2   Be Fair 23 44       2   Kamerik 23 43    
3   Sporting Leiden 23 40       3   WDS • 23 41    
4   Lugdunum 23 40       4   VEP 23 40    
5   DSVP 23 35     5   Woerden 23 38    
6   Nieuwkoop 23 34     6   Siveo '60 23 38    
7   VVSB 23 33       7   Linschoten 23 34  
8   Alphia 23 30       8   Moerkapelle 23 32    
9   Blauw Zwart 23 27       9   Rohda '76 • 22 28    
10   CVC Reeuwijk • 23 26       10   Sportief 23 26    
11   Zwammerdam 23 23       11   Moordrecht 22 21    
12   DWO 23 23     12   Bodegraven • 23 21    
13   BSC '68 23 16     13   De Rijnstreek • 23 9    
14   NSV '46 23 15     14   SPV '81 22 8    
                             
      2e KLASSE C (zon.)                         
1   TAC '90 23 49             STAND 3e periode        
2   ROAC 23 41       1   RVC '33 • 6 14    
3   HVV 23 39       2   DOSR 6 13    
4   KDO 23 38       3   HVV 6 13    
5   Teylingen 23 36     4   KDO 6 12    
6   DOSR 23 36       5   Altior 6 10    
7   Foreholte 23 35       6   Teylingen 6 9    
8   RVC '33 • 23 34                    
9   Altior 23 31                    
10   ONA 23 26                    
11   Laakkwartier 23 25              Legenda:        
12   ESTO • 23 25              = periodekamp.        
13   Stompwijk '92 23 21           = nacomp. p/d        
14   GDA 23 7           = degradatie        

 

  

 ► Veldkorfbal 20 april:  
 2H | Erasmus - Vriendenschaar             9 - 13  
 2H | CKV Reeuwijk - OZC 18 - 5